Skip to content

Üldtingimused

Veebilehe paasukese.ee (edaspidi Veebileht) omanik on OÜ Pääsukese Lilleäri (registrikood 11218877, asukohaga Pühalepa vald, Linnumäe küla 92422, Hiiumaa, Eesti).

  1. Kauba ja hinnainfo

Veebilehel kuvatavate toodete juurde ei ole märgitud hindu, kuna kõik kimbud on erineva hinnaga, olenevalt kimpudes sisaldusvatest lilledest, broneeringu kiiruse vajalikkusest ning lilleseade mahust.

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toote kohaletoimetamise viis (tulen ise poodi järele – tasuta, kullerteenus – vastavalt valikule). Seejärel kuvatakse ekraanile tellimuse kogusumma. Tellimuse kinnitamise järgselt kuvatakse pangarekvisiidid, kuhu tuleb sooritada pangaülekanne, vastavalt tellimuse kogusummale.

Tellimus täidetakse alates tasumisele kuuluva summa laekumisest OÜ Pääsukese Lilleäri pangakontole.

OÜ Pääsukese Lilleäri on isikuandmete vastutav töötleja, OÜ Pääsukese Lilleäri kasutab kliendilt saadud isikuandmeid vaid tellimuse täitmiseks. Kasutades makselahendusena välise kolmanda osapoole makseteenust, edastab OÜ Pääsukese Lilleäri maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed ka vastavale kolmandale osapoolele.

Taganemisõigust ei kohaldata lepingule, mille esemeks on sellise asja üleandmine, mis rikneb või vananeb kiiresti (Võlaõiguseadus § 47 lõige 3 (4)).

OÜ Pääsukese Lilleäri ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast toote üleandmist ostjale.

Teenindamine toimub vastavalt lahtiolekuaegadele esmaspäevast neljapäevani kell 9.00-19.00, reedest laupäevani 9.00-20.00 ja pühapäeviti 9.00-17.00, v.a juhtudel kui ei ole teavitatud teisiti.

Kullerteenuse osutamine toimub hommikul kella 9-st ja kimpe väljastame vastavalt tellimustele kuni poe sulgemiseni.

Poes kohapeal toimub teenindamine esmaspäevast neljapäevani 9.00-19.00, reedest laupäevani 9.00-20.00 ja pühapäeviti 9.00-17.00.

2. Tellimuse vormistamine

Kauba tellimise eelduseks tuleb veebilehel täita tellimuse vorm. Selleks tuleb täita nõutud andmeväljad: nimi, e-maili aadress, telefon, kimbu saaja; sündmus; summa; kuupäev; kellaaeg; kullerteenuse valik; saaja nimi; saaja telefon; saaja aadress; ning soovi korral ka täpsustav lisainfo. 

Kui hinnapäring on tehtud, püüame Teiega võtta ühendust niipea, kui võimalik kas telefoni või e-maili teel, vastavalt tellimuses märgitud andmetele.

3. Tellimuse kättesaamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eestisse, täpsemalt Kärdlasse ja selle lähiümbrusse Hiiumaal.

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud:

– Tulla ise kaubale järgi;

– Kasutada meie enda firma kullerteenust.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud ostuprotsessi ajal tellimuse lehel.

Miinimum tarneaeg on mõni tund ja max. 24 tunni jooksul, kui klient ei ole määratlenud täpset kohaletoimetamise aega.

4. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebileht kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebileht saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja emaili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel emaili aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada emaili teel või järgides pakkumisi sisaldava emaili toodud juhiseid.

5. Makse- ja tarnetingimused

Arveldamine toimub eurodes.

Tellimus täidetakse alates tasumisele kuuluva summa laekumisest OÜ Pääsukese Lilleäri pangakontole.

Tellimus täidetakse tellija poolt esitatud kuupäeval ja kellaajal.

Kui ostja soovib tootele ise järele tulla, siis saab seda teha terve päeva jooksul tellimuse esitamise päeval (olenemata kellaajast, mis tellimuses määrati).

Kui ostja soovib kasutada kullerteenust toote kohaletoimetamiseks, siis täidetakse tellimus vastavalt vormis esitatud kuupäevale ja kellaajale.